Palīdzība cilvēkiem, kurus skāris karš Ukrainā

Krievijas iebrukums Ukrainā ir izraisījis humāno katastrofu. ANO ir brīdinājusi, ka tuvāko nedēļu un mēnešu laikā cilvēku skaits, kas bēg no valsts, var pieaugt līdz 5 miljoniem. Mūsu komandas strādā visu diennakti, lai atbalstītu cilvēkus Ukrainā, izmantojot mūsu produktus, aizsargātu pret kiberdrošības draudiem un sniegtu uzticamu informāciju, vienlaikus veicot ārkārtas pasākumus, lai apturētu dezinformācijas izplatību un izjauktu dezinformācijas kampaņas tiešsaistē.

Lai palīdzētu sniegt tūlītēju palīdzību un atbalstītu palīdzības pasākumus, Google.org un Google darbinieki ir jau ziedojuši vairāk nekā 25 miljonus ASV dolāru.

Pievienojieties mums, ziedojot tālāk norādītajām organizācijām.

 • UNHCR

  UNHCR

  Tiem, kas spiesti bēgt no Ukrainas, ir vajadzīga aizsardzība, stabilitāte un cerība. UNHCR, ANO Bēgļu aģentūra, atrodas uz vietas Ukrainā un kaimiņvalstīs, piedāvājot steidzamas piegādes un palīdzību tiem, kas ir spiesti bēgt. Ņemot vērā vissvarīgākās vajadzības, UNHCR koncentrēsies uz aizsardzību, pajumti, pamatvajadzībām un galveno palīdzības priekšmetu nodrošināšanu, kā arī palīdzību skaidrā naudā. Jūsu atbalsts palīdzēs nodrošināt sievietēm, bērniem un vīriešiem, kuri ir spiesti pamest savas mājas, drošību, aizsardzību un pajumti.

 • UNICEF

  UNICEF

  Miljoniem Ukrainas konfliktā iesaistīto bērnu situācija pasliktinās ar katru minūti. UNICEF un tā partneri strādā visu diennakti, lai apmierinātu šo bērnu un viņu ģimeņu steidzamās humanitārās vajadzības Ukrainā un reģionā. Palīdziet UNICEF reaģēt uz krīzi Ukrainā.

 • Pasaules pārtikas programmas

  Pasaules pārtikas programmas

  Apvienoto Nāciju Organizācijas Pasaules pārtikas programma (WFP) ir pasaulē lielākā humānās palīdzības organizācija, kas visā pasaulē cīnās ar badu. WFP komandas jau šobrīd darbojas Ukrainā un kaimiņvalstīs, un strādā visu diennakti, lai sasniegtu neaizsargātos bēgļus un ģimenes, kas ir iesprostotas konflikta zonās, ar pārtiku, palīdzību un cerībām, kas viņiem ir tik ļoti nepieciešamas.