Kartu paaukojome 10 mln. dolerių padėti nukentėjusiesiems nuo karo Ukrainoje

Karas Ukrainoje sukėlė humanitarinę katastrofą. Jungtinių Tautų Organizacija perspėjo, kad artimiausiomis savaitėmis ir mėnesiais iš šalies bėgančių žmonių skaičius gali išaugti iki 5 mln. Mūsų komandos dirba visą parą, kad su mūsų produktų pagalba padėtų žmonėms Ukrainoje apsiginti nuo kibernetinio saugumo grėsmių ir pateiktų patikimą informaciją, kartu imantis ypatingų priemonių, kurios sustabdytų dezinformacijos plitimą ir sutrikdytų dezinformacijos kampanijas internete.

Siekdami padėti teikti neatidėliotiną pagalbą ir remti pagalbos pastangas, Google.org ir Google darbuotojai jau skyrė daugiau nei 25 mln. JAV dolerių aukų ir paramos daiktais.

Siekdama dar labiau prisidėti prie pagalbos Ukrainai, Google.org padvigubino 5 mln. dolerių paramą – visi kartu surinkome 10 mln. dolerių. Nors Google.org aukų jau nebedvigubina, savo parama vis tiek galite prisidėti prie neatidėliotinos pagalbos nukentėjusiesiems.

100 % jūsų aukų skiriama toliau nurodytoms organizacijoms.

 • UNHCR

  UNHCR

  Tiems, kurie priversti bėgti iš Ukrainos, reikia apsaugos, stabilumo ir vilties. UNHCR, JT pabėgėlių agentūra, dirba Ukrainoje ir kaimyninėse šalyse, reaguodama greitai ir siūlydama išteklius bei pagalbą tiems, kurie yra priversti bėgti. Atsižvelgdama į svarbiausius poreikius, UNHCR sutelks dėmesį į apsaugą, pastogę, pagrindinius poreikius ir aprūpinimą pagrindiniais pagalbos elementais, taip pat finansinę pagalbą. Jūsų parama padės užtikrinti, kad moterys, vaikai ir vyrai, kurie yra priversti palikti savo namus, jaustųsi apsaugoti ir turėtų prieglobstį.

 • UNICEF

  UNICEF

  Milijonų vaikų situacija konflikte Ukrainoje nuolat blogėja. UNICEF ir jos partneriai dirba visą parą, siekdami skubiai suteikti humanitarinę pagalbą vaikams ir jų šeimoms Ukrainoje bei aplinkinėse šalyse. Prisidėk prie UNICEF pastangų Ukrainoje.

 • Pasaulio maisto programa

  Pasaulio maisto programa

  Jungtinių Tautų Pasaulio maisto programa (WFP) yra didžiausia pasaulyje humanitarinė organizacija, visame pasaulyje kovojanti su badu. WFP komandos nariai jau dirba Ukrainoje ir kaimyninėse šalyse visą parą, siekdami padėti nukentėjusiems asmenims ir šeimoms, kurios yra įkalintos konflikto zonose, maistu ir psichologine parama, kurios jiems taip reikia.