Kogusime üheskoos 10 miljonit dollarit, et aidata Ukraina sõjas kannatanuid

Venemaa sissetung Ukrainasse on tekitanud humanitaarkatastroofi. ÜRO hoiatas, et lähinädalatel ja kuudel võib riigist põgenevate inimeste arv tõusta 5 miljonini. Meie meeskonnad töötavad ööpäevaringselt, et toetada Ukrainas viibivaid inimesi meie toodete kaudu, kaitsta küberjulgeolekuohtude eest ja avaldada usaldusväärset teavet, võttes samal ajal erakorralisi meetmeid, et peatada desinformatsiooni levik ja katkestada desinformatsioonikampaaniad veebis.

Kohese abi osutamiseks ja abipüüdluste toetamiseks on Google.org ja Google'i töötajad juba panustanud üle 25 miljoni dollari annetuste ja mitterahalise toetusena.

Et abitegevus saaks jätkuda ka edaspidi, lisas Google.org tehtud annetustele omalt poolt 5 miljonit dollarit, nii et kokku õnnestus koguda 10 miljonit dollarit. Kuigi Google.org hetkel enam annetustele omapoolset panust ei lisa, on teie tehtud annetused jätkuvalt väga suureks abiks.

100% teie annetusest läheb allolevatele organisatsioonidele.

 • UNHCR

  UNHCR

  Need, kes on sunnitud Ukrainast põgenema, vajavad kaitset, stabiilsust ja lootust. UNHCR, ÜRO pagulasagentuur, on kohapeal Ukrainas ja naaberriikides, pakkudes kiireloomulist abi ja varustust neile, kes on sunnitud põgenema. Ülitähtsaid vajadusi silmas pidades keskendub UNHCR oma sekkumisele kaitsele, peavarjule, põhivajadustele ja põhiliste abivahendite pakkumisele ning rahalisele abile. Teie toetus aitab tagada oma kodudest lahkuma sunnitud naistele, lastele ja meestele turvalisuse, kaitse ja peavarju.

 • UNICEF

  UNICEF

  Ukraina konflikti sattunud miljonite laste olukord halveneb iga minutiga. UNICEF koos oma partneritega töötavad ööpäevaringselt, et vastata laste ja nende perede kiireloomulistele humanitaarvajadustele Ukrainas. Aidake UNICEFil täna Ukraina kriisile reageerida.

 • Maailma Toiduprogramm

  Maailma Toiduprogramm

  ÜRO Maailma Toiduprogramm (WFP) on maailma suurim humanitaarorganisatsioon, mis võitleb kogu maailmas nälja vastu. Ukrainas ja naaberriikides kohal olevad WFP meeskonnad töötavad ööpäevaringselt, et jõuda põgenike ja konfliktipiirkondadesse lõksu jäänud perekondadeni toidu, abi ja lootusega, mida nad hädasti vajavad.